ANIMATION
GREATER LONDON
Constantinos Sophocleous
Daniel Seager
Joe Coggins
Roberto Fera
Sophie Knowles
YORKSHIRE & THE HUMBER
Abbie Willett
Emmeline Dobson
ART
EAST OF ENGLAND
Anthony Brunton-Douglas
Isaac Pringle
Matthew Syrett
Roberto Macken
Zakia Abdullah
GREATER LONDON
Adam Riches
Ashley Riza
Cédrine Pradier
Ceri Williams
Emily Cheung
Eugenia Peruzzo
Jacob Baylis
James van der Merwe
Jason Cunningham
Kameliya Minkova
Michail Isaakidis
Nicolas Pirot
Ross Williams
Rudi Kolenc
Sarah Ford
Sinead Oram
Stephanie Bow
Victoria Goldsmith
NORTH EAST
Jarran Hobson
NORTH WEST
Alan Taylor
Jessica Harris
John Griffiths
Mel Cummings
NORTHERN IRELAND
Courtney Sproule
Jess Campbell
Matthew McDyre
SCOTLAND
Alanna Butchart
SOUTH EAST
Adam Coburn
Amanda Blatch
Anya Elvidge
Christopher Harper
Edd Coates
Joe Neeves
Kyle Horwood
Richard Whitelock
Rory Jobson
Stephanie Anderson
Vasileios Tsagkaropoulos
Yeonjae Lee
WEST MIDLANDS
Basia Ulczok
Liam Blunden
YORKSHIRE & THE HUMBER
Calvin Simpson
Nele Steenput
COMMUNITY MANAGEMENT
SOUTH EAST
Ben Jones
Danielle Woodford
Katy Ellis
DIRECTING
EAST OF ENGLAND
Adam Boyne
GREATER LONDON
Callum Brighting
Nicholas Tannahill
Pavle Mihajlovic
NORTH EAST
Bruce Slater
SCOTLAND
Gary McCartan
SOUTH WEST
Simon Jordan
WEST MIDLANDS
Alexander Atkinson
Jonathan Ridgway
GAME DESIGN
EAST MIDLANDS
Jess Hider
Sean Oxspring
EAST OF ENGLAND
Mark Backler
Semone Bunnag
Si Melton
GREATER LONDON
Amanda Allen
Ana Antunes
Daisy Fernandez
Destina Connor
Elizabeth Simoens
Emma Lintvelt
Ennio De Nucci
Jeremy Wilkinson
Kate Killick
Marina Díez Pereiro
Mark Drew
Nida Ahmad
Rosa Carbo-Mascarell
Samuel Brayley
Sinan Ozeray
Zoë O'Shea
NORTH EAST
Abhay Ramakrishnan
Jonathon Wilson
NORTH WEST
Christopher McGerr
Scott Swarbrick
SCOTLAND
Keith Atherton
SOUTH EAST
Georgina McDaniel
Husban Siddiqi
Lawrence Shahid
Lisa Evans
Tim Fletcher
SOUTH WEST
Jonathan Price
Tom Hughes
WALES
Kevin Ho
Lauren Filby
Steve Sparkes
WEST MIDLANDS
Gary Kings
YORKSHIRE & THE HUMBER
Luke Botham
Ryan Lay
GAME PRODUCTION
EAST OF ENGLAND
Sally Morgan-Moore
GREATER LONDON
Andrew Marks
Andy Antoniou
Arseniy Klishin
Chris Jones
Elizaveta Kostyukhina
Hannah Burdett
Jed Palmer
Katherine Capdevila
Lana Zgombic
Lulu Kadhim
Piers Duplock
Ranjani Natarajan
Rares Cristian Chirita Filip
Valentin Grand
NORTH EAST
Daniella Damina
Lauren Hunter
Matthew Heales
Sarah Wilson
NORTH WEST
Caoimhe Roddy
Claire Bromley
David Tyndale
Declan Paul
James Tabbinor
Rachael Gregg-Smythe
SCOTLAND
Hannah Bradshaw
SOUTH EAST
Kimmy Roberts
Tom Seed
WALES
Laura Wells
YORKSHIRE & THE HUMBER
Eleanor Cunningham
Toby Jennings
IT MANAGEMENT
SOUTH WEST
Dean Noakes
LEVEL DESIGN
GREATER LONDON
Kevin Loughlin
WEST MIDLANDS
Harry Edwards
Jacob Mills
YORKSHIRE & THE HUMBER
Jake Willey
James Clark
Zi Peters
LOCALISATION
GREATER LONDON
Raquel Martinez
NORTH WEST
Ben Kaestner-Frenchman
SOUTH EAST
Alejandro Rodriguez
MARKETING
GREATER LONDON
Claire Sharkey
Ricardo Rego
NORTHERN IRELAND
Vicky Potts
YORKSHIRE & THE HUMBER
Bernice Wakefield
MUSIC COMPOSITION
GREATER LONDON
Dave Allen
Georgina Hay
Jade Leamcharaskul
James Elsey
Nainita Desai
SCOTLAND
Jessica Kelly
SOUTH EAST
Joshua Szweda
Marie-Anne Fischer
PROGRAMMING
EAST MIDLANDS
Luke Shires
EAST OF ENGLAND
Ashley Shaw
Becky Lavender
Hannah Rose
Tibor Csatlos
GREATER LONDON
Alexander Simpson
Bex Edmondson
Chris Haslehurst
Claire Thomas
Davide Bertoletti
Edward Grimes
Euan Watt
Jason Tuyen
Jing chun Tan
Joel Auterson
Jorge Perez
Kirsty Keatch
Luke Perry
Marco Colombo
Reece Banbury
Ryan Moore
Sam Weekes
Thiago Escudeiro Craveiro
Thomas Hope
NORTH EAST
Moses Attah
NORTH WEST
David Dewhirst
Joseph Grainger
Luke Perkin
NORTHERN IRELAND
Vicky Potts
SCOTLAND
Joe Bain
Simon McDonnell
SOUTH EAST
Kevin Gregory Agwaze
Laure De Mey
Michael Lojko
Rupert Key
Stijn Vervaet
SOUTH WEST
Jenny Hide
WEST MIDLANDS
Jessica Baker
Tiffany Wild
YORKSHIRE & THE HUMBER
David Smith
Nicholas Edwards
QUALITY ASSURANCE
GREATER LONDON
Chantel Hurley
Chel Webster
Dwayne Clarke
Gabriel Idowu
Holly Gordon
Letitia Graham
Sarah York
NORTH EAST
Shauna Jones
NORTH WEST
James Bergin
Stephanie McStea
SCOTLAND
Euan Craik
Louise Jackson
SOUTH EAST
Alexander Pitt
Anna Radak
Bob Tilford
Catalina Luca
Tom Leigh
Victoria Stewart
WEST MIDLANDS
Michael Wild
SOUND
EAST MIDLANDS
Pav Gekko (Pawel Gmyterko)
Sam Hughes
Wilfried Nass
GREATER LONDON
Adrian Townsend
Howard Sinden
NORTH WEST
Haroon Thantrey
Rory McCutcheon
SOUTH EAST
Alexander Horowitz
Alyx Jones
SOUTH WEST
Jon Kelliher
Lewis Thompson
Rosie Jones
WEST MIDLANDS
Lorenzo Salvadori
STORY & NARRATIVE
EAST MIDLANDS
Samuel Mottershaw
EAST OF ENGLAND
Sarah Longthorne
GREATER LONDON
Alex Francois
Anastasia Dukakis
Ben Sabin
Florencia Minuzzi
Jem Alexander
NORTH EAST
Rhianne Murphy
NORTH WEST
Gemma Langford
NORTHERN IRELAND
Thomas Hislop
SOUTH EAST
Greg Buchanan
Peter Stewart
WALES
Bex Betton
WEST MIDLANDS
Rebecca Taylor
Thomas Killalea
Tony Jeffree
VOICE ACTING
EAST MIDLANDS
Natalie Chisholm
EAST OF ENGLAND
Sally Beaumont
GREATER LONDON
Kirsty Gillmore
Natalie Winter
Peter Warnock
Samantha Béart
SOUTH EAST
Chris Tester
SOUTH WEST
Jay Britton
Lorraine Ansell
Mike Bodie
YORKSHIRE & THE HUMBER
Richard Reed